ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Аналітичний центр Тоні Блера критикує "безпідставні" ядерні побоювання після Чорнобиля

Економіка 20:44 - 04 грудня 2024

Глобальні викиди вуглецю були б на 6% нижчими, ніж сьогодні

Протягом 1956-1986 років в експлуатацію ввели понад 400 реакторів, а за майже 30 років після ЧАЕС – менш ніж 200 реакторів

Протягом 1956-1986 років в експлуатацію ввели понад 400 реакторів, а за майже 30 років після ЧАЕС – менш ніж 200 реакторів

Глобальні викиди вуглецю були б на 6% нижчими, ніж сьогодні, якби не «неточний наратив» проти ядерної енергетики після Чорнобильської аварії.

Деталі

Звіт Інституту глобальних змін колишнього прем'єр-міністра Великої Британії Тоні Блера показав: аби атомна енергетика продовжувала розвиватися тими ж темпами, що й до подій на ЧАЕС, економія вуглецю була б еквівалентна усуненню викидів Канади, Південної Кореї, Австралії та Мексики разом узятих.

Протягом 1956-1986 років в експлуатацію ввели понад 400 реакторів, а за майже 30 років після ЧАЕС – менш ніж 200 реакторів.

Аналітичний центр прогнозує «нову ядерну еру» в найближчі роки, зумовлену різким зростанням попиту на низьковуглецеву електроенергію з боку енергоємних центрів обробки даних, необхідних для забезпечення роботи штучного інтелекту.

Нагадаємо, Енергетична стратегія України до 2050 року передбачає перехід до безвуглецевої енергетики. Однією з базових має бути саме атомна генерація.

На ПАЕС відбулась чергова ротація експертів МАГАТЕ.

Джерело: energoatom_ua

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин