ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

"Укренерго" збільшило обсяг відключень в Одеській області після атаки рф

Економіка 12:17 - 13 грудня 2024

Кількість годин без світла збільшиться на 1-4 години - до 11 годин

"Укренерго" збільшило обсяг відключень в Одеській області після атаки рф

"Укренерго" збільшило обсяг відключень в Одеській області /Фото: pexels

НЕК "Укренерго" після масованої повітряної атаки рф у п'ятницю розпорядилася збільшити обсяги відключень для Одеської області на 1-4 години, повідомив енергохолдинг "ДТЕК".

Деталі

Від "Укренерго" надійшли нові команди по Одеській області, згідно з якими оновлюються графіки відключень на сьогодні, — йдеться в його телеграмі.

Згідно з оприлюдненими графіками, кількість годин без світла збільшиться залежно від групи на 1-4 години. Якщо вранці у п'ятницю після розпорядження "Укренерго" на вимкнення одразу трьох черг споживачів по всій Україні замість прогнозованих до атаки двох, кількість годин без світла в регіоні мала б становити щонайменше 4 години, а щонайбільше - 10, то тепер це відповідно 7 і 11 годин.

Раніше ми писали, що росіяни атакують енергооб'єкти України. Укренерго збільшує обсяги застосування обмежень світла.

Джерело: ДТЕК

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин