Україна може втратити 18 років досягнень: експерти спрогнозували можливі наслідки війни
Згідно з попереднім прогнозом, 90% українців через війну можуть зіткнутися з бідністю

90% українців через війну можуть зіткнутися з бідністю/Фото: Getty Images
Попередні оцінки експертів Програми розвитку ООН свідчать, що у разі тривалої війни Україну відкине на кілька років назад. Затяжна війна може спричинити бідність 90% українців.
Деталі
Експерти вважають, що якщо війна в Україні затягнеться, то країна може втратити соціально-економічні здобутки, напрацьовані за 18 років. У цьому випадку майже третина населення житиме за межею бідності, а ще 62% постануть перед високим ризиком злиднів протягом наступних 12 місяців.
Читайте також: Для України вже зарезервовано 300 мільярдів доларів рф
Зазначається, що програми розвитку ООН приєдналися до ініціативи кризового координатора в Україні. Наша країна отримає додаткову багатоцільову допомогу, яка охопить більше людей по всій Україні.
Раніше прем'єр-міністр України Денис Шмігаль заявив, що збитки для України від вторгнення росії вже перевищили пів трильйона доларів. Ці кошти, які будуть необхідні для відновлення держави, Україна планує отримати від Росії та західних партнерів.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!