Японія виділить до $7 мільярдів на допомогу Україні
Японський прем'єр вкотре заявив про підтримку територіальної цілісності та суверенітету України

Японія готова надати допомогу Україні до 7 мільярдів доларів/Фото: Roman Pilipey/Getty Images
Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда заявив, що його уряд надасть Україні допомогу на суму до 7 мільярдів доларів США. Він заявив про це під час свого виступу на 3-му саміті Міжнародної Кримської платформи у Києві.
Деталі
Голова японського уряду також обіцяв поділитися з Україною досвідом повоєнного відновлення та відновлення після природних катастроф. Він також вкотре наголосив, що Японія повністю підтримує суверенітет й територіальну цілісність України та продовжить співпрацювати з міжнародним співтовариством й підтримувати санкції проти російської федерації. Кісіда заявив:
Я відвідував Київ і Бучу в березні поточного року і став свідком трагедії на власні очі. Це підтвердило мою переконаність, що агресія Росії проти України є надзвичайним актом, що пікурує основи міжнародного порядку. Японія на боці народу України для того, щоб забезпечити мир і заново повернути його на прекрасну українську землю.
Раніше ми повідомляли, що Ізраїль передав Україні декілька тонн ліків гуманітарної допомоги для армії. Вартість придбаних медикаментів складає 100 мільйонів гривень.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!