У Міненерго відреагували на "проблеми" з ядерним паливом Westinghouse
Раніше російська пропаганда поширила чутки про якісь труднощі, з якими нібито зіткнулася Україна через американське паливо

У Міненерго розвінчали міфи рф / Фото: t.me/energyofukraine
Новини України в рф часто перекручуються і не мають жодного стосунку до реальності. Так, нещодавно в пропагандистському каналі в Telegram з'явилася інформація про те, ніби ядерне паливо Westinghouse несе якусь загрозу українцям.
Деталі
У Міністерстві енергетики відреагували на повідомлення кремлівського рупора і заявили про контроль над ситуацією.
Нагадаємо, один із реакторів Рівненської атомної електростанції вже працює на паливі Westinghouse, що й спричинило шквал фейкових новин з боку країни-терористки.
У рф стверджують, ніби тепер громадянам України, які проживають у прилеглих до АЕС населених пунктах, потрібно до чогось готуватися.
Ця новина, як частина масштабної інформкампанії росіян проти нашої співпраці з американськими колегами, та, взагалі, увага до цієї теми з російського боку, вкотре доводить, що ми - на правильному шляху
Спочатку кремлівські ЗМІ стверджували, що в Україні не будують сучасні атомні блоки, потім почали брехати про те, що вони не потрібні, а після цього заявляли про необхідність купувати російське паливо для АЕС, замість американського.
Проте ми щоразу впевнено йшли вперед. Тож скоро новітнє українсько-американське паливо для 440-х блоків замінить російське в європейських ядерних реакторах
У Міненерго зазначили, що якість подібних фейкових матеріалів від російських пропагандистів знижується.
Тому звертаємось до кремлівських кураторів цієї теми – агов, ваші автори зламались, давайте нових!
Українців запевнили, що ситуація контрольована, а робота блоків станції триває в штатному режимі.
Палива достатньо. Жодних проблем із ним немає. Тому зберігаємо спокій та віримо в ЗСУ та енергетиків!
Раніше на Хмельницькій АЕС провели ротацію експертів МАГАТЕ.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!