4 найпоширеніші міфи про рак
Лікарі вирішили розвіяти міфи та пояснити, як усе влаштовано насправді

Найпоширеніші міфи про рак/Фото: Getty Images
Онкологічні захворювання оповиті безліччю міфів, які плутають людей. Лікарі вирішили розвіяти їх та пояснити, як усе влаштовано насправді.
Найпоширеніші міфи про рак
1) Антиперспіранти або дезодоранти можуть викликати рак грудей
Насправді немає доказів, що використання антиперспірантів або дезодорантів викликають рак грудей. Ці продукти можуть містити шкідливі речовини, такі як алюмінієві сполуки та парабени, які можуть всмоктуватися через шкіру або потрапляти в організм через порізи. Проте, ці речовини не викликають рак.
2) Мікрохвильова піч у пластикових контейнерах та пакуваннях виділяє шкідливі речовини, які викликають рак
Пластикові контейнери та обгортки, позначені як безпечні для використання в мікрохвильовій печі не можуть нашкодити здоров'ю людини. Варто уникати пластикових контейнерів, які не призначені для мікрохвильової печі. Річ у тім, що вони можуть розплавитися та потрапити в їжу.
3) Люди, які хворіють на рак, не повинні їсти цукор
Існує міф, який свідчить, що хворі на рак не повинні їсти цукор, оскільки він може спричинити прискорений розвиток онкології. Лікарі пояснюють, що всі види клітин, у тому числі ракові, залежать від глюкози, з якої вони одержують енергію. Цукор не впливає на швидкість зростання ракових клітин.
Варто відзначити, що споживання великої кількості цукру пов'язане з підвищеним ризиком деяких видів раку, наприклад, матки, шийки матки, ендометрії, яєчників, молочної залози, товстої кишки, прямої кишки, стравоходу, печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, нирок та простати.
4) Рак заразний
Один з найпопулярніших міфів про рак говорить про те, що це захворювання заразне. Насправді це не так.
Вам не потрібно уникати людей, які страждають на рак. Вони не заразні. Мало того, варто проводити більше часу з тяжко хворими людьми, щоб допомогти їм упоратися з раком.
Раніше вчені з'ясували, як виникає хвороба Альцгеймера. Також вчені з'ясували, як зменшити ризик хвороби Альцгеймера.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!