RU UA
1

Збивають жар та прискорюють одужання: три напої, які варто пити при застуді

Здоров'я 07:58 - 03 березня 2023

Вони ефективно борються з симптомами та вірусами

Збивають жар та прискорюють одужання: три напої, які варто пити при застуді

Ці три напої допоможуть вам швидше одужати/Фото: Polina Tankilevitch/Pexels

При застуді важливий постільний режим і достатнє пиття рідини. Звичайно потрібно приймати противірусні і не нехтувати курсом лікування, втім одужання можна прискорити, якщо вживати ці напої.

Чай із шипшиною

Плоди шипшини традиційно використовуються як лікарський засіб для лікування найрізноманітніших захворювань. Шипшина дуже позитивно впливає на організм, адже містить багато корисних вітамінів, мінералів і антиоксидантів, що мають потужну протизапальну дію.

Загалом шипшина має широкий спектр лікувальних властивостей. Основні з них: тонізуючі, седативні, протизапальні, протимікробні, кровоспинні, в’яжучі, сечо- та жовчогінні, судинозміцнювальні, допомагає у виробленні еритроцитів, знижує кров’яний тиск.

Вживати чай із шипшиною можна і не лише під час хвороби, адже він допомагає нормалізувати травлення, рівень цукру та холестерину, а також виводить токсини.

Чай з ромашкою

Зазвичай цей напій відомий своїми заспокоюючими властивостями. Втім, він також здатний позбавляти від багатьох хвороб та лікувати їх симптоми.

Ромашковий чай допоможе знизити температуру при лихоманці, усуває запалення, зменшує біль, заспокоює, поліпшує сон, а також зміцнює імунітет і покращить роботу ШКТ.

Тепле молоко з вершковим маслом

Тепле молоко допомагає полегшити біль у горлі та прискорює процес одужання. Молоко допоможе зміцнити ослаблений хворобою організм, обволікає і пом'якшує слизові дихальних шляхів, прогріває горло, зменшує відчуття подразнення, прибирає сухий кашель, стимулює вироблення слизу і його виведення при кашлі.

Однак при застуді особливо ефективним буде молоко з вершковим маслом.

Приготувати напій дуже просто: молоко нагріваємо в каструлі до 60 градусів, а потім знімаємо з вогню і додаємо трохи розтопленого вершкового масла та столову ложку меду для смаку та ще більше ефективності.

Нещодавно медичні фахівці розповіли, чому відомі всім препарати: корвалол та валер'янка насправді не заспокоюють, а навпаки можуть завдати шкоду організму.

Джерело: znaj.ua

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

ГОЛОВНЕ ЗА СЬОГОДНІ
Більше новин