Зеленська розповіла, як травматичний досвід війни буде впливати на ментальний стан українців
14 очільників МОЗ різних країн уклали 25 меморандумів про медичне партнерство між своїми й українськими медичними закладами

Німеччина – найбільший партнер України в евакуації за кордон українців/Фото: Олена Зеленська/telegram
Травматичний досвід війни може мати довгостроковий вплив на ментальне здоров’я українців. Про це розповіла перша леді Олена Зеленська після розмови з колегою Ельке Бюденбендер.
Деталі
Під час Саміту перших леді та джентльменів, який на початку вересня відбувся в Києві, дружина Федерального президента Франка-Вальтера Штайнмаєра Ельке Бюденбендер заявила:
Травматичний досвід війни може мати довгостроковий вплив на ментальне здоров’я українців, і навіть тих, хто поїхав в інші країни, зокрема в Німеччину
Олена Зеленська обговорила з пані Бюденбендер ці й інші висновки та результати Саміту під час відеорозмови.
Учасники опитування, яке на замовлення спеціально до Саміту провела в 11 країнах світу британська компанія Alligator Digital, віднесли ментальне здоров’я до п’яти найбільших викликів. Перша леді пише:
Але наша зустріч мала наслідки й для загальної охорони здоров’я: 14 очільників МОЗ різних країн уклали 25 меморандумів про медичне партнерство між своїми й українськими медичними закладами, започаткувавши на полях Саміту новий вид співпраці. Його учасником є й Німеччина в особі міністра охорони здоровʼя Карла Лаутербаха (Karl Lauterbach)
Раніше ми писали, як виявити проблеми з ментальним здоров'ям у дитини. Проблему важливо виявити на ранній стадії.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!