ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

В Україні та Польщі провели обшуки у справі про закупівлю зброї — НАБУ

Надзвичайні події 13:34 - 09 квітня 2024

Слідство досліджує ланцюг постачання іноземної зброї та перевіряє інформацію стосовно можливого штучного завищення її вартості

В Україні та Польщі провели обшуки у справі про закупівлю зброї — НАБУ

НАБУ і польські правоохоронці провели обшуки на території України та Польщі/Фото: nab_ukraine

На території України та Республіки Польща проведено обшуки у межах справи щодо можливої закупівлі озброєння за завищеними цінами у квітні 2022 - лютому 2023 рр. Про це повідомляє Національне антикорупційне бюро України (НАБУ).

Деталі

Відомство зазначає, що це стало можливим завдяки співпраці НАБУ і САП з Міністерством оборони України та Відділом по боротьбі з кримінальним терором і вбивствами Столичного управління поліції Республіки Польща в межах механізму міжнародної правової допомоги.

Слідчі дії спрямовані на дослідження ланцюга постачання іноземного озброєння та перевірки інформації про можливе штучне завищення його вартості через участь компаній-посередників, зареєстрованих за межами України.

Зібрані докази будуть використані детективами НАБУ для надання правової оцінки діям посадовців. Наразі розслідування триває.

Нагадаємо, що Мінкульт оновив кількість пам'яток, які постраждали внаслідок війни.

Джерело: НАБУ

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин