Французькі фанати влаштували масову бійку під час футбольного матчу. Відео

Надзвичайні події 15:30 - 19 вересня 2021

Через інцидент гру довелося перервати на півгодини

Матч чергового туру французькоЇ футбольної першості між командами Ланс і Лілль довелося перервати на півгодини. Причиною стали фанати господарів поля, які на початку другого тайму вибігли на поле і влаштували масову бійку з уболівальниками гостей.

Для того, щоб припинити безлади були задіяні сили правоохоронців. У підсумку матч все ж дограли. З мінімальним результатом (1:0) Ланс святкував перемогу.

Цікаво, що це не перший випадок в поточному сезоні французського чемпіонату. Кілька тижнів тому вболівальники вибігали на поле і влаштовували заворушення в грі між командами Ніцца і Марсель. Тоді фанати Ніцци влаштували бійку з футболістами Марселя.

Adeptos do Lens invadiram o campo no intervalo do jogo para irem confrontar os adeptos do Lille. pic.twitter.com/8hRS3cbSFV