Бізнесмен виготовляв і поставив армії рф понад 13 тисяч БПЛА "Герань": СБУ встановила особу
Протягом двох років він допомагав загарбникам нищити українську інфраструктуру та вбивати мирних жителів

Оголошено про підозру росіянину, який постачав армії рф БПЛА. Фото: CБУ
СБУ встановила особу росіянина, який виготовив для збройних сил рф понад 13 тисяч БПЛА типу "Герань", які вважаються російською версією іранських "Шахедів".
СБУ зірвала плани рф: затримано 5 осіб, які намагалися створити "повстанський рух" в Україні
Мова йде про генерального директора акціонерного товариства "Особлива економічна зона промислово-виробничого типу "Алабуга" Тимура Шагівалєєва. Він організував масове виробництво ударних безпілотників на потужностях цього підприємства у 2023 році. Ворог масово і регулярно використовує ці засоби ураження для ударів по території України, в тому числі по цивільній інфраструктурі.
В СБУ заявили, що Шагівалєєву заочно повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437 КК України (пособництво у веденні агресивної війни за попередньою змовою групою осіб). Досудове розслідування триває. Вживаються комплексні заходи, щоб знайти і покарати всіх винних у злочинах проти України. Досудове розслідування проводиться за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.
Ми писали, що СБУ затримала агентку рф, яка готувала теракт у центрі Києва
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!