ДБР затримало посадовця військової частини, який збагачувався на підлеглих
Посадовець отримав поборів на мільйон

ДБР затримало посадовця військової частини, який зібрав "данину" на 1 млн грн із підлеглих/Фото: ДБР
Працівники ДБР затримали та повідомили про підозру колишньому командиру дивізіону однієї з військових частин на Херсонському напрямку, який систематично вимагав гроші з підлеглих. Сума незаконних поборів, отриманих посадовцем, сягає щонайменше 1 млн грн.
Деталі
Зловмисник фактично "продавав" відпустки військовослужбовцям, а потім приховував їх відсутність від командування. Крім того, він вимагав гроші у військових, погрожуючи їм покараннями за нібито порушення службової дисципліни.
Підлеглі, які потрапляли на "гачок" командира, розраховувалися з ним не лише грошима, а й послугами, купували йому побутову та комп’ютерну техніку, а також речі для дітей. За оперативними даними, у 2023-2024 роках посадовець у такий спосіб «заробив» майже 1 млн грн.
Посадовцю повідомили про підозру за фактом перевищення військовою службовою особою службових повноважень, вимагання та одержання неправомірної вигоди. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Раніше працівники ДБР у взаємодії з СБУ викрили військовослужбовця однієї з частин, дислокованої в Сумській області. Він привласнив прилади нічного бачення та бінокуляри загальною вартістю понад 4,5 млн гривень.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!