У Греції упав український літак, який перевозив небезпечний вантаж: 8 загиблих
Він віз вантаж у Бангладеш

У Греції розбився український літак. Фото: greekcitytimes.com
Сьогодні вночі, 17 липня, біля міста Кавала на півночі Греції, розбився український літак Ан-12. Він здійснював комерційний рейс із Сербії до Бангладеша, перевозячи боєприпаси.
Деталі
О 23.00 управління цивільної авіації Греції отримало повідомлення про проблему з одним із двигунів літака, який попросив дозволу на термінову посадку. Пілоту запропонували сісти в аеропорту Салонік або Кавали. Він обрав останній варіант і почав знижуватися, після чого з ним пропав зв’язок. Літак упав за 40 кілометрів на захід від аеропорту. Деякі очевидці чули вибухи незабаром після падіння.
Рейс мав здійснити технічні посадки в Аммані, Ер-Ріяді та Ахмедабаді, а його кінцевим пунктом призначення мало бути місто Дакка – столиця Бангладеш.
Місцеві ЗМІ пишуть, що на борту Ан-12 перебували від восьми до десяти пасажирів. Повітряне судно перевозило 12 тон снарядів. Згодом генеральний директор української компанії-перевізника Meridian Денис Богданович підтвердив загибель вісьмох членів екіпажу літака.
На місці аварії спалахнула пожежа, чути сильний запах пального й видно густий дим. Але вогнища невеликі й ризику повторного займання немає.
Наразі екстрені служби за допомогою безпілотника вивчають місце аварії, аби дати інформацію піротехнікам і рятувальникам. Правоохоронці сподіваються, що інформація з "чорного ящика" дозволить встановити обставини аварії.
Нагадаємо, стало відомо, скільки авіації втратила росія з початку війни.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!