RU UA
1

"Бомбанути, щоб їх не було": за заклики знищити Черкаси українка отримала 10 років ув'язнення

Надзвичайні події 19:06 - 18 жовтня 2022

Жінка виправдовувала анексію українських територій і закликала рф бомбити своє рідне місто

Жінку, яка закликала рф бомбити Черкаси, засудили на десять років/Фото: 18000

Жінку, яка закликала рф бомбити Черкаси, засудили на десять років/Фото: 18000

Придніпровський районний суд Черкас виніс вирок Тетяні Дробот, яка закликала рф "бомбити" Черкаси. Жінку, яку звинувачують у державній зраді, засудили до десяти років ув'язнення.

Деталі

Слідство з'ясувало, що мешканка Черкас на початку березня переслала своїй сестрі, яка проживає в росії, а також двом своїм подругам фотографії фортифікаційних споруд у центрі Черкас. Знімки вона супроводжувала підписами "бомбанути, щоб їх тут не було".

Також стало відомо, що жінка виправдовувала анексію українських міст. Вона поширювала свої заяви у забороненій в Україні соціальній Мережі.

Правоохоронці затримали зрадницю у квітні. Весь цей час вона перебувала у Черкаському слідчому ізоляторі.

Придніпровський районний суд Черкас виніс вирок у справі Тетяни Дробот, яка звинувачується у державній зраді та зазіханні на територіальну цілісність України. Колегія суддів ухвалила вирок у вигляді реального ув'язнення для жінки терміном на 10 років.

Зазначається, що мінімальне покарання за державну зраду – 15 років ув'язнення. Однак Дробот визнала провину і розкаялася, що дозволило їй полегшити вирок.

Раніше в Україні засудили сімох бойовиків так званої "ДНР". Зрадники, які добровільно воювали проти своєї країни, отримали 15 років ув'язнення.

Джерело: 18000

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

ГОЛОВНЕ ЗА СЬОГОДНІ
Більше новин