ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Справа "Краяну": мера Одеси Труханова взяли під варту - САП

Надзвичайні події 17:26 - 04 травня 2023

Альтернативою йому призначили понад 13 млн грн застави

Справа "Краяну": мера Одеси Труханова взяли під варту - САП

Труханова взято під варту/Фото: Facebook

Міського голову Одеси Геннадія Труханова взяли під варту в рамках справи про одеський завод "Краян".

Деталі

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі повідомили, що мера Одеси було взято під варту.

4 травня 2023 року колегія суддів ВАКС задовольнила клопотання прокурора САП про зміну запобіжного заходу одному з обвинувачених у справі Одеського "Краяну" - міському голові Одеси. Зважаючи на те, що обвинувачений не вніс 30,866 млн грн застави, визначеної судом, прокурор звернувся до суду з клопотанням про зміну запобіжного заходу із застави на тримання під вартою з альтернативою внесення застави, - повідомили в САП.

Труханов мав внести заставу протягом п'яти днів.

ВАКС, заслухавши доводи сторін, частково задовольнив клопотання та застосував до Труханова запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з альтернативою внесення 13,420 млн грн застави. На виконання рішення суду його було взято під варту в залі суду.

Нагадаємо, Одеський міський голова та інші особи обвинувачуються у заволодінні коштами бюджету у сумі понад 92 млн грн внаслідок реалізації схеми придбання у комунальну власність приміщення адміністративного корпусу колишнього заводу "Краян" за вдвічі завищеною ціною.

Крім того, директора приватної компанії-продавця будівлі обвинувачують у вчиненні злочинів за статтею про фіктивне підприємництво та замах на легалізацію коштів, здобутих злочинним шляхом.

1 червня 2018 року антикорупційні органи завершили розслідування в цій справі. У липні 2019-го Малиновський районний суд Одеси визнав невинуватими Труханова та інших у розтраті 92 млн грн. Пізніше апеляція ВАКС скасувала виправдувальний вирок, і тепер цю справу скерували на повторний розгляд до Вищого антикорсуду.

Нещодавно, в Одесі за підозрою у заволодінні землі затримали депутата облради та його дружину, яка виявилася троюрідною сестрою нардепа від партії "Європейська солідарність" Олексія Гончаренка.

Джерело: САП

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин