ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Захоплення заводу дитячого харчування вів політтехнолог: деталі затримання злочинного угруповання

Надзвичайні події 10:42 - 19 травня 2023

На Полтавщині викрито масштабну аферу під керівництвом політтехнолога

Внаслідок таких дій було завдано збитків на суму понад 250 млн грн

Внаслідок таких дій було завдано збитків на суму понад 250 млн грн

Організатором шахрайських дій виявився адвокат та власник медіахолдингу, який використовував підконтрольні інформресурси з метою тиску та шантажу на бізнесменів та політиків.

Деталі

Фігурант раніше неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. За одним з останніх звинувачень справа чорного політтехнолога на даний час слухається у суді.

Проте навіть це не стало на заваді в організації рейдерського захоплення підприємства з виробництва дитячих продуктів та залучення фінансування цієї оборудки у розмірі 530 000 доларів США під керівництвом колишнього заступника міністра сільського господарства рф.

До складу злочинного угруповання входили також особи, які представляли силовий блок, адвокати, нотаріуси та, навіть, кримінальний авторитет.

За даними слідства, у липні 2022 року із метою незаконного заволодіння 100% статутного капіталу заводу на Полтавщині, учасники злочинної групи незаконно перереєстрували підприємство на підконтрольних осіб.

Внаслідок таких дій було завдано збитків на суму понад 250 млн грн.

18 травня правоохоронці затримали 9 основних членів злочинного угруповання.

Шахрайство з квартирами для військових: МОУ заплатило аванс бізнесмену-аферисту.

Джерело: НПУ

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин