У Києві затримали водія маршрутки: розвозив людей під алкоголем
Столичні поліцейські перевірила перевізника на рівень алкоголю і виявила в його крові 0,99 проміле

Поліцейські затримали водія маршрутки, який вийшов п'яним на рейс / Фото: t.me/kyivpatrol
У Києві поліцейські перевірили водія маршрутки на алкогольне сп'яніння і виявили в його крові 0,99 проміле.
Деталі
Правоохоронці зупинили автобус Богдан, у якому 55-річний чоловік розвозив пасажирів. Під час спілкування правоохоронці запідозрили його у вживанні алкоголю. Спеціальний прилад показав, що підозри не були безпідставними.
Результат — 0,99 проміле. Також порушник надав патрульним дорожній лист, у якому відсутні відмітки про проходження передрейсового медичного огляду
Водія відсторонили від керування транспортним засобом. На нього також склали протокол за порушення 133 статті адміністративного законодавства.
Інформацію про інцидент передали перевізнику. Правоохоронці попросили українців одразу ж повідомляти про подібні випадки на гарячу лінію.
Друзі, якщо ви побачили кермувальника, який надає послуги з перевезення з ознаками сп'яніння або ж порушує ПДР — телефонуйте на лінію 102
Нагадаємо, в Україні заборонили використовувати літери V і Z на номерних знаках. Відповідну постанову випустив Кабінет міністрів через асоціацію символіки з війною.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!