У Китаї стадо слонів вирвалося з заповідника та вирушило на прогулянку
За тваринами вже понад місяць слідкують правоохоронці

Фото: Pixabay/Автор — kolibri5
На півдні Китаю з заповідника Сішуанбаньна Дай вирвалося стадо слонів. Інцидент стався в середині квітня цього року. Тварини вирушили на прогулянку.
За весь час вони пройшли 482 кілометри, а також розорили декілька полів. Відомо, що два слони повернулися до заповідника, а одна з тварин народила дитинча. Нині країною розгулюють 15 слонів.
Люди скаржаться на тварин, оскільки ті завдали збитків на мільйон доларів. Минулого тижня в місті Ешань слони гуляли шість годин. За цей час вони вривалися в сараї, їли зі сміттєвих баків, а згодом протоптали собі шлях через поле.
Нині тварини прямують в сторону міста Юйсі у провінції Куньмінь. Місцева влада намагається зробити все, щоб слони змінили свій напрямок.
За тваринами стежать 360 правоохоронців, які долучили 76 автомобілів, а також дрони.
Раніше інформували, слониха подала до суду на зоопарк через погані умови утримання.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!