RU UA
1

Карантин не завада: у Нідерландах театри та музеї відкрилися як спортзали та перукарні - відео

Курйози 20:48 - 20 січня 2022

Акція протесту отримала назву "Театральний перукар"

Музей

У Нідерландах театри та музеї відкрилися як спортзали та перукарні/Фото: Getty Images

19 січня у Нідерландах більшість музеїв та театрів організували незвичайну акцію протесту карантинним обмеженням. Культурні заклади на цілий день відкрилися як спортзали та перукарні.

Читайте також: у Греції поліцейський без маски штрафував перехожих за її відсутність

Чому театри та музеї відкрилися як спортзали та перукарні

Акція протесту отримала назву "Театральний перукар", і була організована з метою виступити проти деяких карантинних обмежень у Нідерландах. У країні заборонена робота музеїв та театрів, але дозволені спортзали та перукарні.

Щоб оминути обмеження, але не порушувати закон, власники багатьох театрів та музеїв вирішили надавати послуги дозволених закладів. Цілий день відвідувачі культурних закладів могли стригтися та паралельно слухати виступи музикантів, або займатися йогою у картинній галереї.

Фоторепортаж акції протесту "Театральний перукар"

У Нідерландах театри та музеї відкрилися як спортзали та перукарні/Фото: Getty Images

Концертний зал Консертгебау перетворився на перукарню, де стригли та укладали волосся у супроводі Філармонічного оркестру Амстердама. У музеї Ван Гога робили манікюр прямо посеред галереї. А в музеї Франса Халса організували та проводили спортивні тренування.

Відео акції протесту "Театральний перукар"

one day only Kapsalon @NieuweRegentes met oa de geweldige @DeDDDD @tessmerlotmusic Erminia Fernandez Cordoba&Carlos Ema.
Eervolle vermelding voor de BOA's- we hebben de waarschuwing in ontvangst genomen.
#theaterkapsalon #opencultuur! @diederikebbinge @SanneWallis pic.twitter.com/kuqVFXNPd5

— Berber Kroon (@BerberKroon) January 19, 2022

Kapsalon Het Concertgebouw is van start met de Symfonie no. 2 van Charles Ives door @ConcertgbOrkest onder leiding van Susanna Mälkki. #kapsalontheater #conertgebouw pic.twitter.com/yDyhwVpVWp

— Het Concertgebouw (@Concertgebouw) January 19, 2022

Bezoekers hebben niet alleen aan hun fysieke gezondheid gewerkt, maar hebben ook een mentale booster gekregen tussen de #schuttersstukken van #franshals. Deze #MuseumGym van de @Museumverenigin benadrukt het belang om musea weer te openen. 

Volg: @franshalsmuseum#OpenCultuur pic.twitter.com/5k6CbKmDf6

— Frans Hals Museum (@FransHalsMuseum) January 19, 2022

Раніше ми показали кумедні фото, які показують, що люди використовують замість масок. Це можуть бути газета, пакет та бюстгальтер.

Джерело: Bloomberg

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

ГОЛОВНЕ ЗА СЬОГОДНІ
Більше новин