У Таллінні закрили одну із головних автомагістралей заради жаб
Місцева вдала розглядає два варіанти вирішення проблеми

Фото: Pixabay/Автор - Josch13
У Таллінні, столиці Естонії, обмежили транспортний рух однією із головних автомагістралей. Таке рішення місцева влада прийняла заради порятунку жаб. Справа у тому, що земноводні перебираються через цю дорогу до місця свого розмноження.
Саме у цей місяць жаби починають активно розмножуватись, а тому є загроза їхньому життю. Обмеження будуть діяти до кінця квітня у нічний час. До пандемії земноводним допомагали волонтери, які переносили тварин через дорогу. За останні роки було врятовано близько 97 тисяч жаб. Так як зараз люди не можуть допомагати жабам, влада тимчасово перекрила дорогу.
Як пояснили в Естонському національному фонді, земноводні зимують по одну сторону дороги, а ставки для їх розмноження розташовані з іншого боку. Через те, що жабам складно пересуватися по теплому асфальту, вони часто засинають, а тому ризикують потрапити під колеса машини. На проїжджій частині одночасно можуть опинитися до 300 особин.
Місцева вдала розглядає два варіанти вирішення проблеми: або створити тунель під дорогою для земноводних, або облаштувати ставок біля місця, де вони зимують.
Як повідомляли раніше, на трасі "Рівне-Луцьк" дикі кабани зупинили автомобільний рух.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!