Держсекретар США Блінкен і глава МЗС Британії Леммі сьогодні зустрінуться із Зеленським у Києві
Також вони зустрінуться з високопосадовцями українського уряду

Блінкен і Леммі зустрінуться із Зеленським у Києві - Держдеп/Фото: Getty Images
Державний секретар США Ентоні Блінкен та міністр закордонних справ Великої Британії Девід Леммі прибудуть з візитом до Києва у середу, 11 вересня. Вони зустрінуться з президентом України Володимиром Зеленським та високопосадовцями українського уряду.
Деталі
Під час зустрічі буде обговорено подальшу підтримку оборони України від російської агресії, а також забезпечення військового, економічного та демократичного процвітання України в довгостроковій перспективі.
Леммі сказав:
Ми спостерігаємо тривожну картину посилення підтримки Іраном кремля, і сьогодні ми обговорили наше спільне прагнення притягнути Тегеран до відповідальності за підрив глобальної стабільності
Потім 12 вересня Блінкен вирушить до Польщі, де зустрінеться з представниками уряду Польщі, щоб обговорити низку важливих двосторонніх питань, включно з поглибленням оборонного та енергетичного співробітництва, а також роботу як союзників по НАТО з підтримки оборони України.
Раніше Президент України Володимир Зеленський обговорив із Мелоні відновлення енергосистеми України та реалізацію Формули миру.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!