ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

МОУ та НАЗК розробили рекомендації щодо усунення корупційних ризиків у тилових закупівлях для ЗСУ

Політика 14:51 - 15 листопада 2024

НАЗК презентувало дослідження “Корупційні ризики під час здійснення централізованих тилових закупівель для ЗСУ”

Розроблені рекомендації враховують вимоги євроатлантичної інтеграції України

Розроблені рекомендації враховують вимоги євроатлантичної інтеграції України

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) спільно з Міністерством оборони України презентували нове дослідження, яке ідентифікує основні корупційні ризики в системі тилових закупівель для Збройних сил України та пропонує рекомендації щодо їх усунення.

Деталі

Як повідомляє пресслужба Міноборони, відомство активно працює над приведенням тилових закупівель до стандартів НАТО. Тому розроблені рекомендації враховують вимоги євроатлантичної інтеграції України та спрямовані на підвищення ефективності процесів закупівель, зокрема з акцентом на забезпечення прозорості, конкурентності та відповідальності.

...Цього року бюджет тилових закупівель Міноборони досяг рекордних 73 млрд грн. Під час воєнного стану ми змогли заощадити 17,2 млрд грн, що дало змогу закупити додаткові обсяги харчування, пального та речового майна. Завдяки залученню 45 нових українських виробників ми зміцнили внутрішній ринок, а також заклали основу для закупівель 2025 року, що дасть змогу бізнесу підготуватися до майбутніх торгів. Ми активно співпрацюємо з НАЗК, щоб отримати професійний фідбек і продовжувати вдосконалювати процеси тилових закупівель, підвищуючи їхню ефективність і прозорість, - заявив директор департаменту політики закупівель Міноборони Гліб Канєвський.

Дослідження НАЗК також враховує Стратегічний огляд оборонних закупівель, розроблений Міноборони у співпраці з міжнародними фахівцями в рамках Комплексного пакету допомоги НАТО для України. На основі цих рекомендацій Міноборони вже формує детальний план дій з імплементації нових стандартів, що відповідатимуть високим євроатлантичним вимогам і сприятимуть зменшенню корупційних ризиків.

Розроблені рекомендації підготовлені за підтримки Центру доброчесності в секторі оборони (CIDS) при Міністерстві оборони Норвегії.

Зміна місця служби в "Армія+" та звіт Пентагона щодо зброї: дайджест новин від СтратКом ЗСУ.

Джерело: ministry_of_defense_ua

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин