ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Буданов назвав терміни визволення Херсона

Політика 16:57 - 29 жовтня 2022

Він зазначив, що бойова складова російських окупантів на Херсонському напрямку — приблизно 40 тисяч чоловік

Кирило Буданов

Голова ГУР припустив, коли ЗСУ звільнить Херсон. Фото: facebook com DefenceIntelligenceofUkraine

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що операція зі звільнення тимчасово захопленого Херсона найвірогідніше продовжуватиметься до кінця листопада. Про це він розповів в інтерв'ю виданню The Drive.

За його словами, у Херсоні знаходяться найбільш підготовлені та найбоєздатніші ворожі підрозділи.

Велика частка з них — це військово-десантні війська рф, російські сили спеціального призначення та морська піхота, тобто найбоєздатніші підрозділи, які є у росії. Ці підрозділи становлять кістяк угруповання, який посилюється мобілізованими

Кирило Буданов нагадав і про можливий сценарій підриву дамби Каховської ГЕС. Він думає, що рф може наважитися підірвати дороги через дамбу, аби завадити проїзду транспорту ЗСУ, а також шлюз дамби, що спричинить тільки часткове руйнування об'єкта.

Однак навіть такі події не зупинять українських військових, а лише затримає просування на східний берег Дніпра після звільнення міста.

Ми раніше повідомляли, у Херсоні окупаційна влада оголосила набір до "тероборони" міста. Чоловікам пропонують вступити у загони "територіальної оборони" на добровільній основі.

Джерело: The War Zone

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин