RU UA
1

Зеленський зідзвонився з Ердоганом: що обговорили

Політика 21:04 - 02 листопада 2022

Окрім "зернової угоди", обговорили також інші важливі питання

Зеленський зідзвонився з Ердоганом: що обговорили

Зеленський зідзвонився з Ердоганом/Фото: Офіс президента України

Володимир Зеленський зідзвонився з Реджепом Ердоганом. Під час телефонної розмови обговорили "зернову угоду" та інші важливі питання.

Деталі

Про розмову з президентом Туреччини Володимир Зеленський повідомив у своєму Тelegram-каналі. Глава нашої держави написав:

Під час телефонної розмови з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом подякував за активну участь у збереженні "зернової угоди", а також за потужну підтримку суверенітету й територіальної цілісності України

Як повідомляє президент України, з Ердоганом обговорили подальші кроки з повернення українських полонених і політв'язнів. У цьому питанні, за словами Зеленського, також важлива підтримка Туреччини.

Нагадаємо, що Еммануель Макрон у розмові із Зеленським пообіцяв зміцнити протиповітряну оборону України. Лідер Франції заявив, що його країна мобілізується для якнайшвидшого передання військової допомоги Україні. 

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

ГОЛОВНЕ ЗА СЬОГОДНІ
Більше новин