Дипломатичний фронт активізується: Київ і Оттава планують новий удар по кремлівській економіці
Дві країни провели обговорення

Дипломатичний фронт активізується: Київ і Оттава планують новий удар по кремлівській економіці / МЗС
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів першу телефонну розмову з новою очільницею МЗС Канади Анітою Ананд.
Деталі
Сторони зосередилися на перспективах мирного врегулювання російсько-української війни, а також обговорили можливість посилення санкційного тиску на Росію.
Сибіга подякував Ананд за підтвердження незмінної підтримки Канади та солідарності з українським народом. За його словами, ключовим питанням переговорів стало досягнення справедливого і всеосяжного миру. Він наголосив, що щонайменше 30-денне повне припинення вогню є необхідною умовою для того, щоб дипломатичні зусилля мали шанс на реалізацію.
Особливу увагу співрозмовники приділили необхідності додаткових заходів тиску на Росію. Зокрема, мова йшла про можливе посилення санкцій у сфері енергетики, включаючи зниження граничної ціни на російську нафту, а також про нові обмеження проти фінансової системи РФ – аж до санкцій проти центрального банку.
Окремо обговорено координацію міжнародної підтримки України на тлі головування Канади в G7. Сибіга запросив Ананд відвідати Україну з візитом у зручний для неї час.
Читайте також: Імплементація закону про корінні народи: про що говорили на зустрічі з нацменшинами.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!