ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Пастор Бернс вбачає небесний знак у фонді реконструкції України — небесна інвестиція

Політика 14:40 - 01 травня 2025

Божественний план відбудови: про духовний вимір допомоги Україні від США

Диво відбудови. Чи є в цьому Божий задум, за словами пастора Бернса?

Диво відбудови. Чи є в цьому Божий задум, за словами пастора Бернса?

Американський пастор-євангеліст Марк Бернс, якого ЗМІ називають особистим духовним радником президента США Дональда Трампа, підписання угоди між Україною та США про видобуток корисних копалин назвав "потужним і пророчим моментом в історії" і закликав "покласти край війні та шукати справедливості за звірства російського агресора".

Деталі

Про це йдеться у заяві пастора, розміщеній на його сторінці у соціальній мережі Х у четвер.

"Сьогодні ми святкуємо потужний і пророчий момент в історії, коли Сполучені Штати та Україна об'єдналися в єдності та цілеспрямованості, щоб укласти історичну угоду про видобуток корисних копалин - угоду, яка не тільки допоможе відновити економіку України, а й зміцнить узи свободи, процвітання та спільної долі між нашими двома великими народами", - написав він.

"Як гордий американець і слуга Божий, я радію підписанню угоди про створення Реконструктивного інвестиційного фонду США-Україна. Це більше, ніж фінансове партнерство - це божественний збіг обставин. Багаті ресурси України позиціонуються для праведного використання, приносячи надію на зруйновану війною землю та економічну життєздатність, яка благословляє обидві країни", - наголосив він.

На його думку, "це сміливе відстоювання свободи, суверенітету і даного Богом права кожної нації на процвітання. Хоча всі деталі ще не з'ясовані, намір безпомилковий - це можливість побудови царства сталого розвитку, створення робочих місць і взаємного благословення".

"Нехай Бог продовжує вести наших лідерів з мудрістю та відвагою, коли ми разом йдемо цим пророчим шляхом. Найкращі дні для України та Америки ще попереду! А зараз давайте покладемо край війні та шукатимемо справедливості за звірства, що сталися від рук російського агресора", - наголосив пастор Бернс.

Раніше Сибіга поінформував ЄС про українсько-американський інвестфонд реконструкції, а Кабмін опублікував угоду зі США про створення американсько-українського інвестиційного фонду відбудови.

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга поінформував високу представницю ЄС із закордонних справ і політики безпеки та оборони Каю Каллас про створення українсько-американського інвестиційного фонду реконструкції та обговорив з нею подальше просування України на шляху до Європейського союзу.

"Мені було приємно поспілкуватися з Кая Каллас, щоб обговорити порядок денний Україна-ЄС та скоординувати кроки напередодні важливих міжнародних подій", - написав він у соціальній мережі Х у четвер.

Сибіга повідомив, що поінформував колегу про підписання угоди про створення українсько-американського інвестиційного фонду реконструкції.

"Це є важливою віхою в українсько-американському стратегічному партнерстві, спрямованому на зміцнення економіки та безпеки України", - зазначив він.

Крім того, Сибіга та Каллас обговорили останні дипломатичні зусилля та наступні кроки для досягнення справедливого і тривалого миру.

"Ми також обмінялися останніми новинами про підготовку до візиту міністрів закордонних справ ЄС в Україну 9 травня. Вдячний ЄС за солідарність та непохитну підтримку", - додав він.

  • Кабінет міністрів опублікував угоду між урядом України та урядом США про створення американсько-українського інвестиційного фонду відбудови.

Зокрема, опубліковано розпорядження №416 від 30 квітня, яким уряд затвердив відповідний проєкт угоди.

Метою угоди та політики сторін є подальший розвиток економічного співробітництва, якому сприятиме угода про обмежене партнерство.

"Ця угода зміцнює стратегічне партнерство між сторонами для довгострокової відбудови та модернізації України у відповідь на великі руйнування, спричинені повномасштабним вторгненням Росії в Україну, та у прагненні до мирної, суверенної та стійкої України", - йдеться в документі.

Сторони визнають, що відновлення України потребує не лише фінансових інвестицій, а й структурних, інституційних та технологічних перетворень, узгоджених з демократичними цінностями, ринковими принципами та верховенством права.

Також підтверджується, що ця угода є вираженням ширшого, довгострокового стратегічного узгодження між народами та урядами обох країн, а також відчутною демонстрацією підтримки США безпеки, процвітання й відбудови України та її інтегрування у глобальні економічні рамки.

Підкреслюється, що партнерство має на меті слугувати флагманським механізмом для заохочення прозорих, підзвітних та орієнтованих на майбутнє інвестицій у критично важливі сектори економіки України для підтримки стратегії відновлення країни.

Відзначається, що угода набирає чинності з дати більш пізньої ноти під час обміну нотами між сторонами про те, що кожна сторона завершила свої внутрішні процедури для набрання чинності, зокрема, після ратифікації Верховною Радою.

Крім того, зазначається, що угода залишається чинною до того моменту, доки сторони не погодяться про її припинення, а також, що угоду може бути змінено за письмовою згодою сторін.

"Сторони докладають зусиль для досягнення згоди щодо тлумачення та застосування цієї угоди та усіх можливих зусиль шляхом співробітництва та консультацій для досягнення взаємно задовільного вирішення будь-якого питання, яке може вплинути на функціонування цієї угоди. У разі виникнення спору щодо тлумачення або застосування цієї угоди такий спір вирішується шляхом взаємних консультацій", - йдеться в документі.

Україна та США нарешті підписали угоду: що це означає.

Джерело: pastormarkburns

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин