ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

ЄС і США об'єднують тиск: росії поставили жорстку вимогу щодо припинення вогню

Політика 21:03 - 12 травня 2025

Війна може зупинитися

ЄС і США об'єднують тиск: росії поставили жорстку вимогу щодо припинення вогню

ЄС і США об'єднують тиск: росії поставили жорстку вимогу щодо припинення вогню / Фото: Getty Images

Західні міністри закордонних справ заявили, що рф має погодитися на тридцятиденне припинення вогню. Про це заявили під час зустрічі у форматі "Веймар+" у Лондоні.

Деталі

Учасники зустрічі у Лондоні у форматі "Веймар+" на рівні міністрів закордонних справ разом підкреслили, що Росія повинна негайно погодитися на 30-денне припинення вогню з Україною, щоб прокласти шлях до переговорів про тривалий мир, – повідомила Дипломатична служба Європейського союзу.

Кая Каллас, висока представниця ЄС із зовнішньої політики, заявила, що західна спільнота має чинити більше тиску на путіна. Зараз проходить робота над черговим пакетом санкцій. Його збираються ухвалити під час Ради у закордонних справах наступного тижня.

Але також я дуже вітаю пакет санкцій сенатора Ліндсі Грема в США. Я думаю, що коли ми робимо це разом, то наші спільні зусилля змусять росію брати участь у переговорах, – доповнила Каллас.

Нещодавно стало відомо, що Трамп вважає, що рф погодиться на перемир'я й планує полетіти до Стамбула.

Джерело: EEAS

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин