Білий дім звинуватив росію у підриві Каховської ГЕС
Вашингтон нагадав що гідроелектростанція перебувала під контролем російських окупантів

США поклали відповідальна за руйнування Каховської ГЕС на росію/Фото: Getty Images
У США вважають росію відповідальною за руйнування Каховської ГЕС. Про це заявила на брифінгу спікер Білого дому Карін Жан-П'єр.
Деталі
Речниця Білого дому зазначила, що руйнування Каховської ГЕС було б неможливим, якби російська армія не вторглась в Україну, а тому саме рф відповідальна за те, що сталося. У Вашингтоні нагадали, що росія окупувала цю територію та контролювала греблю.
Жан-П’єр заявила:
Ми продовжуємо оцінювати, що сталося. Ми спілкуємося з українцями. Руйнування і спустошення, які ми бачимо, розбивають серце. Ми зробимо все можливе, щоб допомогти народу України
Білий дім зазначив, що США все ще збирають інформацію про те, що трапилося, але відповідальність у будь-якому випадку лежить на росії, чиїх військ в принципі не повинно бути на українській території.
Раніше Зеленський пояснив, навіщо росії був потрібен вибух на Каховській ГЕС. На думку українського лідера, підрив дамби на ГЕС влаштували для зриву наступальних операцій Сил оборони.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!