ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Уряд розширює програму єРобота для прифронтових регіонів: результати засідання КМУ 4 квітня

Політика 14:38 - 04 квітня 2025

Головні тези з промови Прем’єр-міністра на засіданні Уряду 4.04

Уряд розширює програму єРобота для прифронтових регіонів: результати засідання КМУ 4 квітня

Уряд розширює програму єРобота для прифронтових регіонів: результати засідання КМУ 4 квітня

Головні тези з промови Прем’єр-міністра на засіданні Уряду 4.04

Україна – найзамінованіша країна у світі. Понад 174 тис. км² території зазнали впливу війни. Тому Уряд визначив гуманітарне розмінування одним із ключових пріоритетів відновлення.

Від початку повномасштабного вторгнення ми змогли повернути до безпечного використання вже понад 35 тис. км² наших територій.

Розширюємо спроможності. Наразі маємо в роботі 260 машин розмінування. Вже працює 87 операторів протимінної діяльності. Майже 5,5 тис. чоловіків і жінок працюють над тим, аби розмінувати наші землі.

Особлива увага – сільськогосподарським землям. За кошти держави уже очищено понад 1000 га агроземель.

Посівна вже почалася в усіх областях, і майже 1 млн га уже засіяно. Розраховуємо на зростання врожаю, зокрема пшениці.

Аграрний експорт залишається основою для нашої торгівлі та складає понад 50% від усього, що Україна продає за кордон.

Минулого року експорт українських товарів збільшився на 13%. У березні цього року продовжилась позитивна динаміка зростання експорту – плюс 4,5% проти березня минулого року.

Уряд посилює підтримку національних виробників та українських експортерів.

Зокрема:

Програма “Зроблено в Україні” передбачає 500 млн грн на компенсацію за покупку української сільгосптехніки. Держава компенсує аграріям до 25% вартості цієї техніки, якщо вона зроблена в Україні. Загалом на цей рік лише для підтримки аграрної сфери виділено понад 6 млрд грн.

25 тис. підприємців уже отримали гранти за програмою єРобота. Держава інвестувала в цю програма понад 12 млрд грн. Основний компонент програми – це мікрогранти від 50 до 250 тис. грн. Їх видали 22,5 тис. підприємцям.

Сьогодні ухвалюємо рішення про розширення програми єРобота для прифронтових регіонів. Вдвічі збільшуємо розмір гранту – до 300 тис. грн за створення одного робочого місця і 500 тис. грн за створення двох робочих місць.

У березні цього року до держбюджету надійшло 313,5 млрд грн, зокрема 86 млрд грн податку на прибуток, який платять українські компанії. Кожна гривня, яку ми збираємо до бюджету у вигляді податків та зборів йде на Сили безпеки й оборони.

Зібрали важливі посилання:

  • https://t.me/tmelnychuk/5796
  • https://t.me/tmelnychuk/5797
  • https://t.me/tmelnychuk/5798
  • https://t.me/tmelnychuk/5799
  • https://t.me/tmelnychuk/5800
  • https://t.me/tmelnychuk/5801

Раніше ми писали: Містить понад 380 заходів: Кабмін затвердив план з виконання рекомендацій Єврокомісії

Джерело: uriad24

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин