Не дуже оптимістично: чого варто очікувати від США після зустрічі з українською делегацією
За словами Железняка, для нас гарна новина, що ЄС стає значно більшим донором

ЄС стає значно більшим донором, ніж США/Фото: Офіс президента
Іноземні ЗМІ почали поширювати не дуже втішну, на думку нардепа Ярослава Железняка, політику щодо перемовин у Конгресі та грошей на підтримку України. Спробуємо розібратися, чого варто очікувати від США після перемовин з українською делегацією.
Деталі
Нардеп Ярослав Железняк пояснив наративи іноземних ЗМІ. У США вже почалась своя внутрішня політика, але те, що вже вийшло у виданнях, не дуже оптимістичне. Особливо щодо перемовин у Конгресі та грошей на підтримку України.
У новому випуску the Economist є два цікавих графіка:
- про кількість голосів на підтримку виділення грошей в Конгресі для України
- про фінансову підтримку з ЄС та США


За словами Железняка, для нас гарна новина, що ЄС стає значно більшим донором. Навіть у цьому році з США прийшло 9 млрд$, а з ЄС вже 11 млрд$.
Нагадаємо, що в межах робочого візиту до Штатів Володимир Зеленський провів зустріч із міністром оборони США Ллойдом Остіном, з лідером Демократичної партії в Сенаті Чаком Шумером, лідером Республіканської партії в Сенаті Мітчем Макконнеллом і сенаторами, зі спікером Палати представників Конгресу США Кевіном Маккарті, лідером Демократичної партії в Палаті представників Хакімом Джефрісом і конгресменами Сполучених Штатів.
Раніше ми писали, що Зеленський зустрівся з президентом Польщі Анджеєм Дудою. На зустрічі також був присутній Гітанас Науседа, президент Литви.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!