ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Депутати посилили відповідальність за службову недбалість

Політика 10:44 - 09 листопада 2023

Заступник Голови Комітету правоохоронної діяльності В’ячеслав Медяник розповів, що закон покликаний захищати інтереси громадян України

Депутати посилили відповідальність за службову недбалість

Фото з ТГ-каналу Верховна Рада України

Верховна Рада у другому читанні прийняла Закон № 4634, яким передбачається посилення відповідальності за службову недбалість, якщо вона спричинила загибель людини. Закон стосується в тому числі і випадків неналежного облаштування чи нефункціонування бомбосховищ.

Деталі

Заступник Голови Комітету правоохоронної діяльності В’ячеслав Медяник пояснив, що Закон № 4634 ініціювали ще у 2021 році після резонансних трагедій із загибеллю дітей у дитячих таборах. Тоді за службову недбалість ніхто не поніс суворої відповідальності. Томі і постало питання про посилення санкцій за ситуації, в яких недбалість призвела до загибелі людини.

Раніше ми писали про те, що після повномасштабного вторгнення в Україні зросла довіра до держорганів.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин