Вчені спростували власне спростування щодо виробництва електроенергії з обертання Землі
У майбутньому (далекому) виробництво енергії з обертання Землі може стати звичним явищем

Вчені спростували власне спростування щодо виробництва електроенергії з обертання Землі/Фото: freepik
Троє американських дослідників стверджують, що успішно отримали електроенергію з обертання Землі. Кількість отриманої енергії зовсім невеличка, але найцікавіше те, що ці ж вчені раніше заявляли про неможливість такого виробництва електроенергії.
Деталі
На початку 20-го століття американський фізик Семюель Барнетт розв’язав болісне питання щодо необертання магнітного поля відносно його рухомого електромагніта. Запропонована різниця у швидкості між полем і його магнітом має дозволити утворення напруги.
Але астрофізик з Принстона Крістофер Чиба та планетолог з JPL Кевін Хенд у дослідженні 2016 року заявляли, що отримання електроенергії з обертання Землі має бути неможливим. Причина була проста: будь-які електрони, що штовхаються магнітним полем Землі, швидко перегруповуються й скасовують будь-яку різницю в зарядах.

Тепер ці ж дослідники виявили емпіричні докази того, що виробництво електроенергії з обертання Землі можливе.
Команда вчених використала порожнистий циліндр довжиною 29,9 сантиметра, виготовлений із марганцево-цинкового фериту; матеріал, обраний для стимулювання магнітної дифузії, де магнітні поля менш жорстко обмежені.
Циліндр помістили в темну лабораторію без вікон, щоб мінімізувати фотоелектричні перешкоди, і розташували під таким кутом, щоб зробити його перпендикулярним як до обертання Землі, так і до магнітного поля.
Після того, як все було виміряно і враховано, залишилася напруга 18 мікровольтів. Цей невеликий потенціал зникав, коли використовувалися різні циліндри або один і той самий циліндр встановлювали під іншим кутом, що свідчить про те, що він був створений обертанням Землі.
Дослідники спостерігали таку саму реакцію від матеріалу в іншому місці, цього разу в житловому будинку, а не в лабораторії.
Раніше дослідники з Університету Шеффілда опублікували дослідження, в якому припускають, що чорна діра може зазнати переходу в її теоретичного “антагоніста”, білу діру.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!