У Новій Зеландії виявили рідкісне дитинча акули-примари. Фото
Акули-примари є хрящовими родичами акул та скатів, але відрізняються декількома характерними рисами
Вчені виявили новонароджену акулу-примару/Фото: Twitter/Автор: BritFinucci
Вчені з Національного інституту водних та атмосферних досліджень Нової Зеландії виявили рідкісне дитинча акули-примари. Його зловили на глибині приблизно 1200 метрів на височині Чатем.
Читайте також: у Сіднеї вперше за 60 років акула вбила людину
Деталі
Вчений-рибалка з Національного інституту водних та атмосферних досліджень Нової Зеландії доктор Бріт Фінуччі розповів:
Можна сказати, що ця акула-примара нещодавно вилупилася, бо має повне черево яєчного жовтка. Це дивовижно. Більшість глибоководних акул-примар, яких бачили люди, є дорослими особинами, про новонароджених повідомляють нечасто, тому ми мало знаємо про них. Глибоководні види, як правило, важко знайти, зокрема, якщо взяти акул-примар, вони, як правило, досить загадкові. Ми просто не бачимо їх досить часто
Акули-примари є хрящовими родичами акул та скатів, але відрізняються декількома характерними рисами. Наприклад, у них по одній зябрі з кожного боку тіла.
Акули-примари можуть зрости майже до двох метрів у довжину залежно від виду. Їхні очі захищені шаром тканини, через що вони світяться в темряві.
Ембріони акул-примар розвиваються в яйцевих капсулах, відкладених на морському дні. Молоді та дорослі особини можуть мати різні потреби в харчуванні та середовищі проживання. Вчені збираються взяти у пійманої акули невеликий зразок тканини та генетичний зразок матеріалу тканин.
Раніше усередині скам'янілого крокодила знайшли динозавра. Хижак проковтнув стародавнього звіра повністю.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!