Ученим вдалося вперше зняти повне місячне затемнення з космосу. Відео
Космічний апарат був на відстані приблизно 100 мільйонів кілометрів від Землі

Вчені показали, як виглядає повне місячне затемнення з космосу/Фото: Uriel Sinai/Getty Images
Учені за допомогою космічного апарата "Люсі" зняли повне місячне затемнення. Якщо жителі Землі можуть часто спостерігати за таким видовищем, то поглянути на це з космосу такої можливості нема.
Деталі
Учені Південно-Західного дослідницького інституту зафіксували на відео місячне затемнення з космосу, яке відбулося в ніч на 16 травня на більшій частині Америки. Апарат "Люсі" був на відстані приблизно 100 мільйонів кілометрів від Землі.
Дослідник Хал Левісон каже:
Хоча повні місячні затемнення не такі вже й рідкісні – вони трапляються щороку чи близько того – не так часто ви отримуєте можливість спостерігати за ними під абсолютно новим кутом зору
Протягом приблизно трьох годин космічний корабель зробив 86 експозицій тривалістю в 1 мілісекунду. Потім їх відправили на Землю, щоб з'єднати у відео. На отриманому відео Землю та її супутник можна побачити на відстані один від одного приблизно на 360 000 кілометрів.
Нагадаємо, що у небі над Британією пролетів метеор. За останній тиждень це другий метеор, помічений над південним заходом Сполученого Королівства.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!