У NASA показали "примарні обличчя" у стратосфері Землі
Так деякі вчені розважаються у перервах між дослідженнями

У NASA проводять кумедний експеримент зі стратосферою/Фото: NASA
Деякі вчені з NASA люблять розважатися у вільний від досліджень час, спостерігаючи за "гримасами" Землі. При вивченні атмосферних даних іноді вдається помітити кумедні "обличчя".
Деталі
Вдень Лоуренс Кой та Стівен Поусон розробляють складні моделі засвоєння даних та повторного аналізу атмосфери Землі у Центрі космічних польотів імені Годдарда. Під час відпочинку вони займаються пошуком "гримас" у даних, що циркулюють.
Вчені вивчають візуалізації про вітер і температуру з повторного аналізу. Він моделює атмосферні умови у глобальному масштабі, черпаючи інформацію про погоду з супутників та деякі інші джерела.
За 40 років спостережень вчені зібрали цілу колекцію гримас. Дослідники зазначили, що найкраще спостерігати за Землею взимку.

Умови полярної ночі сприяють розвитку стратосферного полярного вихору. Більшість цієї пори року він обертається високо в стратосфері.
Приблизно раз на рік циркумполярна течія порушується, що призводить до послаблення західних вітрів. Саме в ці періоди чи після них вчені спостерігають, як "гримасує" Земля.
Раніше ми повідомили, що до Землі наближається потенційно небезпечний астероїд. 2022 RM4 має пронестися повз Землю в ніч з 31 жовтня на 1 листопада.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!