У ще одній області відкрили Дія.Центр: розрахований на 6 населених пунктів громади
Центр надання адмінпослуг розмістили на першому поверсі приміщення сільської ради

В Україні стало на один Дія.Центр більше / Фото: t.me/chernivetskaODA
Черговий Дія.Центр цього разу відкрився в Чернівецькій області. Про це 21 грудня повідомив голова державної адміністрації Руслан Запаранюк.
Деталі
Місцем для нового центру адміністративних послуг населенню обрали сільську раду. Центр розташувався на першому поверсі будівлі, а облаштування обійшлося місцевому бюджету в 1,4 мільйона гривень.

Щоб запустити сучасний ЦНАП, купили потрібне обладнання, а всередині забезпечили відвідувачам і працівникам комфортні умови перебування.
"Дія Центр" обслуговуватиме жителів 6 населених пунктів громади
Як єдине вікно та прозорий офіс він акумулює в собі одразу 200 послуг адміністративного характеру.

Місцеві жителі зможуть скористатися найрізноманітнішими послугами, приміром, отримати дозвіл на будівництво, певні види довідок і не тільки.

Тут же їх забезпечать соціальними послугами, а ветерани війни та члени їхніх сімей отримають підтримку від співробітників центру.
По всій області таких центрів уже 44, а метою адміністрації Запаранюк позначив надання якісних державних послуг у всіх громадах регіону.
Нагадаємо, бізнес кличуть протестувати революційну послугу е-Підприємець в Дії: як це зробити.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!