За якими схемами шахраї ошукують військових та волонтерів
Правила платіжної безпеки допомагають захиститися

Фото з pexels.com
Шахраї намагаються ошукати всіх, кого зможуть. Не зупиняються навіть перед військовими та волонтерами, які стоять на сторожі існування країни. Зокрема, зловмисники часто пропонують автівки, що мають попит серед військових. Для цього створюють фейкові облікові записи та фейкові оголошення про продаж.
Деталі
Волонтери та військові потребують автівок постійно, тому легко "потрапляють на гачок". Потенційних покупців переконують здійснити передоплату, щоб "притримати" автівку, оскільки її хоче придбати інший покупець. Часто шахраї отримують те, чого добиваються, та зникають з грошима.

За подібною схемою зловмисники обіцяють і розмитнення автомобіля з-за кордону, а також різноманітну військову амуніцію. Спеціально для цього навіть створюю окремі телеграм-канали.
Щоб не бути обманутим, варто дотримуватися правил платіжної безпеки. Якщо маєте сумніви, відмовляйтеся від покупки. Старайтеся користуватися послугами надійного продавця або розглянути альтернативні варіанти покупки.
Також варто надавати перевагу післяплаті. Передплату можна собі дозволити лише в перевірених та відомих інтернет-магазинах. Дуже низькі ціни мають насторожити.
Якщо ви стали жертвою шахрайства, заповніть форму зворотного зв’язку на сайті кіберполіції: https://ticket.cyberpolice.gov.ua/
Раніше ми писали про те, що чоловіки призовного віку масово оформлюють опікунство над дітьми.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!