ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Естонія "вказала на двері" очільнику місцевої митрополії РПЦ: загрожує нацбезпеці

Суспільство 17:40 - 18 січня 2024

Валерій Решетніков, який "благословляв" злочинні дії росії проти України, має покинути країну до 6 лютого

Естонія "вказала на двері" очільнику місцевої митрополії РПЦ: загрожує нацбезпеці

Естонія відмовляє главі Естонської московської церкви в продовженні посвідки на проживання/Фото: Бабель

Естонія не продовжить посвідку на проживання главі Естонської православної церкви московського патріархату митрополиту Талліннському та всієї Естонії Євгену (в миру Валерій Решетніков), оскільки, як вважають у Таллінні, він становить загрозу безпеці країни.

Деталі

Громадянин російської федерації Валерій Решетніков надав у департамент поліції і прикордонної охорони заяву про продовження посвідки на проживання, яку департамент не продовжить. Термін закінчення його чинної термінової посвідки на проживання спливає 6 лютого, - повідомила в четвер пресслужба естонського Департаменту поліції та прикордонної охорони.

Як пояснив керівник бюро прикордонної охорони Пих'яської (Pohja) префектури Індрек Ару (Indrek Aru), таке рішення ухвалено через те, що Решетніков у своїй публічній діяльності, зокрема в публічних виступах, підтримує дії рф в Україні та "не змінив своєї лінії поведінки, попри попередні попередження, які йому робили раніше.

Тому, як наголосили в пресслужбі Департаменту поліції та прикордонної охорони, його "визнано таким, що становить загрозу безпеці держави".

Решетніков проживав в Естонії на підставі термінової посвідки на проживання загалом чотири роки. Йому видавали посвідку на проживання на укорочений термін, або двічі на два роки. Останнє продовження посвідки на проживання Решетнікова було надано два роки тому, незадовго до початку війни росії проти України.

Департамент поліції та прикордонної охорони надіслав Решетнікову рішення про відмову продовжити посвідку на проживання.

Як зазначив Ару, у випадку з Решетніковим ідеться тільки про оцінку результатів дій конкретної людини.

Це рішення жодним чином не зачіпає Естонську православну церкву Московського патріархату і вірян, - додав Ару.

Раніше ми писали, що в Україні запрацювала перша мобільна аптека.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин