Як доглядати за сухою та зневодненою шкірою: поради
Як зрозуміти, в якому стані ваша шкіра і що з цим робити

Що робити, якщо ваша шкіра – зневоднена / Фото: Pixabay
Зима може стати складним часом для шкіри, тому в б'юті-сфері обговорюють, як підвищити рівень її зволоження. З безлічі порад і секретів, лише деякі дійсно проливають світло на різницю між сухим типом шкіри і зневодненим її станом. Та найчастіше ми приходимо до висновку, що ці проблеми – одне й те саме.
Для людей із сухим типом шкіри характерний дефіцит натуральних олій або шкірного сала в епідермісі. Це може призвести до появи шорстких плям, тьмяності та лущення. Це також спричиняє значному зниженню рівня ліпідів у шкірі, захисного бар'єра, який утримує вологу, захищає і підтримує природну регенерацію. На противагу цьому, зневоднена шкіра – це стан, коли епідерміс страждає від значної втрати води. Поверхня шкіри може виглядати жирною, але при цьому страждати від зневоднення. В обох випадках сухість і зневоднення є відомими винуватцями появи дрібних і глибоких зморшків.
Виберіть ніжне очищувальне молочко або бальзам
Хоча перший інстинкт може спонукати нас навалитися на креми, лосьйони та сироватки, боротьба із сухою або зневодненою шкірою починається з правильного вибору засобу для вмивання. Уникайте гелів, мила або рідких очищувальних засобів, які містять SLS (лаурилсульфат натрію). Це піноутворювач, який позбавляє шкіру природних олій та вологи. Обирайте очищувальні молочко та бальзами, які м'яко витягують глибоко залягаючий бруд, не порушуючи природний pH-баланс шкіри.
Зволоження, відновлення та баланс: додатковий, але важливий крок у вашій рутині
Кажуть, що тоніків слід уникати за будь-яку ціну, коли маєш справу з сухою та зневодненою шкірою. Ця порада ґрунтується на тому, що традиційні тоніки містять спирт і в'яжучі речовини. Ці інгредієнти позбавляють шкіру природної вологи, що призводить до пересихання, почервоніння та подразнення. Натомість останні інновації в б'юті-сфері представили поживні формули, які підтримують зволоження та омолодження шкіри. Вміст заспокійливих інгредієнтів, таких як трояндова вода, гліцерин і ніацинамід, робить цей додатковий крок у догляді за шкірою вкрай важливим. Правильно підібрані тоніки можуть допомогти збалансувати рівень pH, очистити пори та підготувати шкіру до оптимального поглинання поживних речовин, вітамінів та інших омолоджуючих інгредієнтів.
Сироватки та зволожувальні бустери для сухої та зневодненої шкіри
Очищена, збалансована та підготовлена шкіра готова до поглинання зволожуючих інгредієнтів, таких як гіалуронова кислота, гліцерин, сквален, кераміди та інші багаті на поживні речовини суміші, які живлять і відновлюють її. Складаючи свій арсенал засобів для догляду за шкірою, зверніть увагу на продукти та формули, які працюють разом для досягнення максимального результату. Це також допоможе уникнути подразнення шкіри та побічних реакцій
Ніацинамід, який зволожує, освітлює і вирівнює тон шкіри, сумісний з більшістю інгредієнтів, окрім вітаміну С. Ретинол, один з найпопулярніших інгредієнтів-героїв для оновлення шкіри та боротьби зі старінням, працює в поєднанні зі зволожуючими формулами. При використанні разом з вітаміном С, AHA і BHA, а також бензоїлпероксидом може виникнути чутливість шкіри.
Нещодавно ми розповідали про глютен і міфи, які його стосуються.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!