ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

В України немає мети блокувати Telegram, – Комітет свободи слова

Суспільство 21:55 - 03 травня 2024

Влада хоче знати імена власників деяких каналів

В Україні не блокуватимуть Telegram, але деякі канали хочуть закрити/Фото: Getty Images

В Україні не блокуватимуть Telegram, але деякі канали хочуть закрити/Фото: Getty Images

Влада України не розглядає варіант цілковитого блокування Telegram. Про це заявив голова Комітету з питань свободи слова Верховної Ради Ярослав Юрчишин.

Деталі

На думку комітету, проблема безпеки держави полягає не в самому месенджері, а в пабліках, які поширюють російську пропаганду, дезінформують і загрожують безпеці українців. Тому депутати хочуть закривати саме такі канали, а не месенджер.

Юрчишин пояснив, які саме канали нардепи вважають небезпечними:

Канал може бути анонімним, чому б ні. Але до тих пір, поки він не поширює рашистську пропаганду. Якщо канал не поширює шкідливої інформації - то й претензій до нього немає, він може існувати

За словами нардепа, у комітеті не кажуть про те, що потрібно заборонити месенджер. Але той, хто поширює шкідливий контент, має нести за це відповідальність. І тому влада хоче знати імена власників цих каналів і наполягає на їхньому блокуванні.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення звернулася до європейських партнерів із закликом внести Telegram до переліку регульованих цифрових платформ. У випадках порушень така компанія може бути оштрафована.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин