Міносвіти затвердило рекомендації щодо перезарахування оцінок із закордонних шкіл
Учні можуть перезараховувати оцінки з предметів, спільних для обох країн

Інші предмети (українознавчий компонент) вони можуть вивчати відповідно до модифікованих (скорочених) програм і проходити оцінювання дистанційно
Міністерство освіти і науки (МОН) затвердило рекомендації щодо перезарахування оцінок із зарубіжних шкіл.
Деталі
...Для перезарахування результатів навчання, здобутих учнями в школах за кордоном, МОН затвердило шкалу співвіднесення систем оцінювання різних країн та української 12-бальної системи, - йдеться в повідомленні пресслужби міністерства.
Зазначено, що учні можуть перезараховувати оцінки з предметів, спільних для обох країн, а інші предмети (українознавчий компонент) вони можуть вивчати відповідно до модифікованих (скорочених) програм і проходити оцінювання дистанційно.
...Якщо, наприклад, учень чи учениця отримав(ла) оцінку "добре" (dobry) з математики в Польщі, то відповідно до таблиці переводимо цей результат в українську оцінку "8" з математики або алгебри/геометрії. Якщо моделі оцінювання відрізняються, МОН рекомендує виставляти оцінку на користь учня. Наприклад, якщо учень чи учениця отримав(ла) в Німеччині оцінку "1" (дуже добре), що відповідає українському високому рівню, можна виставляти найвищу оцінку - "12", - розповіли у відомстві.
Згідно з повідомленням, у таблиці представлені: Словаччина, Болгарія, Литва, Бельгія, Фінляндія, Туреччина, Естонія, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, США, Латвія, Швеція, Австрія, Швейцарія, Румунія, Норвегія, Канада, Німеччина, Польща, Чехія, Італія, Велика Британія, Нідерланди, Угорщина і Франція, а оцінки, отримані в інших країнах, треба переводити за загальною таблицею.
З таблицями із співвіднесенням моделей оцінки різних країн можна ознайомитись за посиланням.
Міносвіти просить надати шість тисяч підручників для українських школярів за кордоном.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!