Сто Центрів життєстійкості відтепер працюють по всій Україні – Мінсоцполітики
Найбільше Центрів працюватиме в Київській і Сумській областях

В Україні запрацювали вже 100 Центрів життєстійкості/Фото: Черкаська ОВА
Станом на 18 червня у 22 областях України відкрито 100 Центрів життєстійкості. Ще близько сотні таких Центрів запрацюють до кінця літа.
Деталі
Центр життєстійкості – пілотний проєкт Міністерства соціальної політики в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?" Першої леді Олени Зеленської. Кожен такий простір відкритий для усіх жителів громади – незалежно від віку, статусу, чи гендеру.
Наразі до проєкту долучилося понад 200 територіальних громад. Найбільше Центрів життєстійкості працюватиме в Київській і Сумській областях.
В Міністерстві соціальної політики розповіли, що Центри життєстійкості створені для того, щоб допомогти кожній людині долати стрес, відновлюватися після кризових подій та, попри всі виклики, залишатися включеним у життя. У повідомлені йдеться:
Саме тут кожен може проконсультуватися з фахівцем соціальної роботи щодо своїх питань, отримати допомогу психолога, долучитися до груп взаємопідтримки та волонтерських активностей своєї громади
Всеукраїнська програма ментального здоров'я з ініціативи Олени Зеленської "Ти як?" розкрила, у чому полягає користь донорства для організму, особливо психологічного стану людини. Процедура здатна не тільки забезпечити когось кров'ю, а й підтримати емоційний стан донора.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!