Пілотними академічними ліцеями стануть 30 шкіл з усієї України: реформу почато
Обрані заклади освіти розроблятимуть стратегію свого розвитку, визначатимуть профілі, а також розроблятимуть курси за вибором для учнів
Фото: Міністерство освіти і науки України
Міністерство освіти і науки розпочало пілотування реформи профільної середньої освіти (10-12 класи). У межах проєкту роботу як академічні ліцеї почнуть 30 шкіл з усієї України.
Деталі
"25 ініціативних шкіл з усієї України вже стали ліцеями-амбасадорами; скоро до них долучиться ще 5: ці заклади першими розроблятимуть і застосовуватимуть нові освітні моделі та навчальні програми, щоб згодом ділитися досвідом із закладами освіти всієї країни. Ці школи будуть менторами для інших пілотних академічних ліцеїв, які апробуватимуть різні елементи профільної середньої освіти. У 2025 році почнеться безпосередньо пілотування реформи", — повідомляє пресслужба міністерства.
В МОН зазначають, що в межах підготовки до пілотування ці заклади освіти розроблятимуть стратегію свого розвитку, визначатимуть профілі, а також розроблятимуть курси за вибором для учнів.
Згідно з повідомленням, у розробленні стратегій ліцеям-амбасадорам допомагатимуть: організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), міжнародний благодійний фонд savED, закордонні школи, які вже мають успішний досвід упровадження профільної освіти і можуть консультувати з різних питань.
Раніше ми писали про те, що омбудсмен заявив про чергові порушення прав людини у приватному пансіонаті на Закарпатті.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!