Як уберегти себе від негативу в інтернеті: 5 способів подбати про психічне здоров'я
Перебування в мережі може подарувати незабутній досвід, навчити чогось нового, але віртуальний простір може стати причиною тривоги та інших негативних емоцій
Експерти назвали 5 способів подбати про ментальне здоров'я / Фото: Freepik
Всеукраїнська програма з ініціативи першої леді України Олени Зеленської "Ти як?" у доступному форматі пояснила, як подбати про психічне здоров'я, якщо інформаційний простір сповнений негативом.
Деталі
Насичена емоційними публікаціями стрічка новин здатна викликати відчуття страху або змусити людей відчувати заздрість і гнів.
Деякі люди після перебування в соціальних мережах почуваються неповноцінними або, навпаки, починають вважати себе такими, що перевершують інших.
Іноді емоції користувачів грають на руку маркетологам, які через них провокують жагу до придбання абсолютно непотрібних речей інтернетом.
Крім того, ми постійно отримуємо короткі інформаційні сигнали, які виснажують нашу здатність правильно реагувати на стрес
На щастя, відмовлятися від вивчення нескінченного інтернету не доведеться, адже експерти назвали 5 простих способів уберегти психіку від негативного впливу.
Насамперед потрібно встановити чіткі межі. Ваше реальне життя має бути відокремлене від віртуального. Введіть звичку тимчасово відмовлятися від гаджетів під час вживання їжі або перед сном.
Цей період допоможе відновитися і перезавантажиться. Можна навіть спробувати влаштувати повне інформаційне розвантаження, і побути ще довше без телефона чи комп'ютера.
Бажано уважно досліджувати технології, щоб усвідомлювати вплив різних платформ на психологічний та емоційний стан.
Пам'ятайте, що ваш простір має пропускати позитивний контент із мотивуючими смислами, а негативні повідомлення необхідно фільтрувати.
Попри зручність спілкування через месенджери, потрібно намагатися комунікувати з людьми й наживо, тож не нехтуйте прогулянками та зустрічами з друзями.
Якщо здається, що почалися проблеми зі сприйняттям контенту, рекомендується звернутися до фахівців, щоб отримати від них корисні поради та розібратися в ситуації, що склалася.
Раніше ми дізналися про цікаву вправу, яка допоможе впоратися з панічною атакою.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!