Досі не допрацьовано наказ про здобуття середньої освіти в школах
Він стосується умов воєнного стану

Досі не допрацьовано наказ про здобуття середньої освіти в школах / Фото: Міносвіти
Міністерство освіти й науки України заявило, що наказ про порядок здобуття середньої освіти в школах в умовах воєнного стану доопрацьовують.
Деталі
Наказ поки не ухвалили.
Міністерство направило проєкт наказу на узгодження центральним органам виконавчої влади та обласним департаментам освіти і науки, а також провело низку непублічних робочих зустрічей. Зараз робота з регіонами триває, щоб адаптувати наказ до потреб областей.
Останні тижні в інформаційному просторі дедалі частіше з'являється інформація щодо проєкту наказу №850 "Про затвердження порядку та умов здобуття загальної середньої освіти в комунальних закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану в Україні". Зазначаємо, що на сьогоднішній день наказ не затверджено МОН і відповідно він не набув чинності
У Міносвіти наголосили, що після спільних обговорень і доопрацювань до проєкту наказу будуть внесені зміни для подальшого затвердження.
Також зазначається, що наказ є частиною комплексної політики "Школа офлайн", яку впроваджує Міносвіти для повернення дітей до очного навчання.
Основним фокусом комплексної політики "Школа офлайн" є відновлення доступу до очної освіти для якомога більшої кількості дітей там, де вирішується безпекова ситуація. Ми розуміємо, що дистанційна освіта залишиться однією з форм навчання, тож ще одна наша мета - запровадження якісної дистанційної освіти, яка відповідатиме потребам кожної категорії учнів: діти на ТОТ, діти за кордоном та діти, які не мають доступу до очної освіти.
У відомстві наголосили, що Міносвіти виступає за безпеку, збереження зв'язку з дітьми на окупованих територіях і за кордоном, а також за відновлення доступу до якісної очної освіти.
Як повідомлялося, 10 липня петиція на сайті Кабінету Міністрів України із закликом скасувати наказ Міносвіти про затвердження порядку та умов здобуття загальної середньої освіти в комунальних школах під час воєнного стану набрала необхідну для розгляду кількість голосів.
Нещодавно Міносвіти заявило, що на Донеччині зруйновано/пошкоджено 501 навчальний заклад.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!