ЦПД спростував фейк росіян про вбивство прикордонниками чоловіка
На тілі померлого ознак насильницької смерті виявлено не було

У ЦПД опублікували спростування новини про вбивство ухильника прикордонниками / Фото: Freepik
Центр протидії дезінформації 19 липня спростував новини про вбивство українськими прикордонниками чоловіка, який почав штампувати ворожі канали в Telegram.
Деталі
Раніше тіло громадянина України виявили на молдовській території. Він перебував за кілька сотень метрів від кордону з рідною країною.

У своїх публікаціях пропагандисти стверджують, буцімто співробітники Державної прикордонної служби України нібито вчинили вбивство втікача.
Поширювана рашистами інформація щодо українських прикордонників не відповідає дійсності
У ЦПД стверджують, що на тілі загиблого не виявили слідів, які вказували б на насильницький характер смерті.
Між молдовською та українською стороною була проведена прикордонно-представницька зустріч, на якій зазначили, що виявлений чоловік є громадянином України
У Молдові запевнили, що інформуватимуть про перебіг розслідування причин смерті українського громадянина, щойно проведуть певні експертизи.
Цей вкид поширили з метою дискредитації представників Державної прикордонної служби України та дестабілізації ситуації в країні
Раніше стало відомо, що прикордонник і двоє місцевих жителів допомагали ухилянтам у втечі з країни.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!