Четверо оборонців Маріуполя стануть учнями мішленівського шефа Т'єррі Маркса у Франції
Кожен із бійців після завершення курсу зможе закріпити здобуті знання на практиці у французькому ресторані

Захисники Маріуполя стануть учнями французького шефа / Фото: t.me/u_now
Четверо захисників Маріуполя отримають унікальну можливість освоїти кулінарне мистецтво під керівництвом відомого французького шеф-кухаря, володаря зірки Мішлен, Тєєррі Маркса. Володимир Капчук, Денис Дятченко, Євген Хазан та Віталій Агеєв вирушили до Тулузи, де в престижній кулінарній школі "Cuisine Mode d’Emploi(s)" вони пройдуть спеціалізований курс з кулінарії та хлібопекарства.
Деталі
Кожен із бійців має свою особливу мотивацію. Володимир Капчук, який має багаторічний досвід у ресторанній сфері, мріє повернутися до своєї улюбленої справи після війни. Денис Дятченко прагне вдосконалити своє вміння як сушист, аби здивувати новими навичками. Євген Хазан бачить своє майбутнє у власному ресторані, який він планує відкрити після повернення. Для Віталія Агеєва кулінарія – це поки що хобі, яке, можливо, перетвориться на професію.
Після завершення курсу випускники зможуть закріпити здобуті знання на практиці в ресторані "La Cantine", що стане для них першим кроком у новій кар'єрі. Ця освітня ініціатива стала можливою завдяки громадській організації "STAND WITH UKRAINE", за підтримки Маріупольської міської ради та благодійного проєкту Ріната Ахметова "Серця Азовсталі". Поїздка і навчання демонструють силу співпраці між українськими та міжнародними партнерами, спрямовану на відбудову та підтримку героїв, які боронили рідну землю.
Навчання під керівництвом зіркового шеф-кухаря відкриває нові горизонти для українських захисників, допомагаючи їм знайти себе у мирному житті і реалізувати мрії, які вони відкладали на час війни.
Нещодавно було розширено перелік професій і спеціальностей, на які видають ваучери на безкоштовне навчання.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!