Адвент від DeepState: Книга — Фактор Черчилля
Як одна людина змінила історію (Боріс Джонсон)

Сьогодні команда DeepState представляє книгу великого друга України та колишнього прем'єр-міністр Великої Британії, який написав про свого попередника
Цього грудня команда DeepState продовжує свою традицію з цікавими Адвентами — постами, які щодня до 25-го грудня будуть виходити під єдиною тематикою.
Деталі
Минулого року список складався з фільмів, який за відгуками юзерам дуже сподобався. Цьогоріч команда зробить подібний, але з книгами.
...Ми знаємо, що існує дуже багато цікавих книжок і, на жаль, їх всі не помістиш в список 25-ти днів. Але ми постараємося висвітлити такі, які вам сподобаються, а ви в коментарях доповнюйте список своїми.
Адвент. Книга. День 4 — Фактор Черчилля. Як одна людина змінила історію (Боріс Джонсон)
Сьогодні команда DeepState представляє книгу великого друга України та колишнього прем'єр-міністр Великої Британії, який написав про свого попередника.
Про цікаві моменти із життя Черчилля, де вирішувалась доля його прем’єрства, як він ледве не зустрівся з Адольфом Гітлером, перебуваючи в Мюнхені та як ледь не втрапив під вплив нацистської пропаганди. Момент огляду Черчиллем відомої "лінії Зігфрида" разом з генералами, де він просто взяв і помочився на неї, коли інші обговорювали її в емоціях та з подивом роздумували, як її вдалося подолати союзним військам. Опис дій на ключових державних посадах, перемовини у важкі часи зі Сталіним і Рузвельтом, винаходи, які змінили історію людства, внутрішня боротьба з рідною політичною партією тощо…
Йому було не легко... Не легко віддавати наказ відкрити вогонь по давнім французьким союзникам в Мерс-ель-Кебірі, знищивши сотні життів та потопивши найсучасніший флот Франції, не легко було пережити «Антверпенський прокол», «Галліполі» ( помилка, яка ,здавалося б, поховає його політичну кар’єру), «Російський прорахунок», ( де він намагався побороти «смердючих бабуїнів», вони ж більшовики. Можливо б вдача цієї боротьби не породила 70 років тиранії, ГУЛАГів, червоного терору, масових вбивств…), «Плутанину в Чанаку», (якою поклав край політичній кар’єрі Ллойд Джорджа), «Повернення до золотого стандарту», ( що призвело до економічного безладу), «Помилкову оцінку індійського питання» ( в якій Ганді отримав прізвисько «напівголового факіра», піонера ненасильницького опору), « Кризу зречення престолу» ( де підтримав інтрижку Короля із розлученою американкою, чим викликав невдоволення у всього парламенту та Королівської сім’ї) — будь-яке із цих фіаско зламало б дух звичайного політика, але не Вінстона Черчилля.
Адвент-календар DeepState: "В сталевих грозах" Ернста Юнґера - погляд на війну очима солдата.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!