9 речей, які ніколи не можна купувати в секонд-хенді
Ви захочете двічі подумати, перш ніж заощаджувати на цих речах

9 речей, які ніколи не можна купувати в секонд-хенді / Фото: Freepik
Ощадливість і вінтажний шопінг можуть стати чудовим способом розширити свій гардероб - і придбати унікальні речі, які ви більше ніде не знайдете. Але хоча це може бути ідеальне місце для придбання спідниці або жакета, деякі речі може бути ризиковано купувати в секонд-хенді. Тому перед наступним походом на секонд-хенд викресліть ці речі зі свого списку покупок.
Спідня білизна
Існує причина, чому більшість магазинів не повертають спідню білизна, навіть якщо вона куплена новою. Очевидно, що все, що так близько прилягає до тіла, не повинно бути чимось ощадливим (незалежно від того, наскільки ретельно ви його чистите!).
Бюстгальтери
Мало того, що вони носяться шкіра до шкіри, так вони ще й втрачають підтримку та еластичність у міру використання. Насправді середньостатистичний бюстгальтер зношується після року використання, тож, найімовірніше, термін його експлуатації вже перевищив норму.
Дитячий одяг, особливо одяг для сну
Згідно з даними Комісії з безпеки споживчих товарів, дитячі речі, як правило, відповідають вищим стандартам безпеки, ніж одяг для дорослих, і часто стають предметом відкликання через небезпечні елементи, такі як застібки на шнурках. Хоча комісійні магазини повинні перевіряти, чи не продається відкликаний товар, важко знати, чи всі відкликані товари були вилучені, тому краще перестрахуватися.
Велосипедні або спортивні шоломи
Тут мова йде про захист. Спортивні та велосипедні шоломи зазвичай вважаються небезпечними, якщо вони зазнали зіткнення або навіть сильного падіння, і буває важко визначити, чи був шолом пошкоджений таким чином, просто подивившись на нього - хоча подряпини можуть бути гарною ознакою. Якщо ви вирішили купити вживаний шолом, зверніть увагу на термін придатності, оскільки велосипедні шоломи часто мають такий.
Купальники
В основному, якщо це щось, що прилягає до шкіри - і що не обов'язково повертати в магазин після носіння, - ви захочете знайти щось нове. Крім того, еластичність, яка допомагає костюму тримати форму, ймовірно, бачила кращі часи - тож вживаний купальник, ймовірно, теж не буде добре сидіти на вас.
Одяг, який пахне або має плями
Якщо на речі, яку ви викидаєте, з'явився запах або пляма, швидше за все, вона вже в'їлася, і, можливо, її не вдасться вивести, незалежно від того, які способи ви використовуєте. Інвестуйте в них, тільки якщо ви плануєте пофарбувати або змінити річ, або якщо ви не проти втратити гроші, якщо пляма або запах залишаться після того, як ви спробуєте вирішити проблему.
Одяг, який важко відіпрати
Можливо, ви захочете двічі подумати про одяг, який важко піддається ретельному пранню, наприклад, шкіряні або делікатні речі. Дослідження показали, що деякі ощадливі речі можуть приховувати коросту та інших паразитів, яких можна знищити за допомогою прання та сушіння з підігрівом, але з одягу, який потребує делікатного догляду, їх може бути важче вивести.
Легінси
Подібно до купальників і білизни, це одяг, який носять близько до тіла і який, можливо, вже втратив підтримку та еластичність, яких ви від нього очікуєте. До того ж, їх, як правило, можна купити новими за зниженою ціною.
Взуття
Вам варто уважно придивитися до зносу будь-якого взуття, яке ви плануєте придбати, оскільки нерівномірний знос, спричинений ходою попереднього власника, може призвести до травм стоп, гомілок, стегон і спини, якщо ви будете носити його протягом тривалого періоду часу. Будьте особливо обережні зі спортивним взуттям, яке часто має коротший термін експлуатації.
Нещодавно ми розповідали, як часто треба прати спідню білизну.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!