Погода на 4 лютого в Україні: похолодання супроводжуватиметься снігом
Огляд погодних умов в Україні на 4 та 5 лютого 2025 року

Невеликий сніг очікується місцями в Україні, повідомляє Укргідрометцентр
Ігор Кібальчич, кандидат географічних наук, метеоролог повідомляє, що внаслідок проникнення на територію східної та південно-східної Європи холодного арктичного повітря з півночі, протягом найближчих днів відбудеться поступове зниження температурного фону. Похолодання супроводжуватиметься періодичним випаданням снігу та мокрого снігу, на півдні країни місцями з дощем. Найбільш низькі температури прогнозуються у Карпатах, а найтепліше традиційно буде у Криму, Приазов'ї та на Одещині.
Деталі
У вівторок, 4 лютого, у більшості областей України пройде невеликий, подекуди помірний сніг / мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 5 - 10 м/с, на Закарпатті змінних напрямків, 3 - 8 м/с. Температура повітря вночі становитиме -1...-6 °С, вдень -3...+2 °С. У Карпатах вночі передбачається -5...-10 °С, вдень -2...-7 °С.
Невеликий сніг пройде місцями в Україні у вівторок, 4 лютого, у більшості південних областей, вночі і на крайньому заході країни без опадів.
Як повідомляє Укргідрометцентр, на південному сході та сході країни на дорогах подекуди ожеледиця.
Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-5° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла; в Карпатах вночі 8-13° морозу, вдень 0-5° морозу.
В Києві у вівторок місцями буде невеликий сніг. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 1-3° морозу, вдень близько 0°.
За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського в Києві 4 лютого найвища температура вдень була 13,7° в 2002р., найнижча вночі -26,7° в 1911р.
У середу, 5 лютого, вночі у Карпатському регіоні, вдень у східних, північних областях та місцями у Криму пройде невеликий сніг, мокрий сніг. В інших регіонах країни без істотних опадів. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер переважно північної чверті, 5 – 10 м/с. Температура повітря в нічний час становитиме -3...-8 °С, вдень -3...+2 °С. У Карпатах вночі -6...-11 °С, вдень -1...-6 °С.
В середу, 5 лютого, у східних, північно-східних областях, в Карпатах та на Прикарпатті невеликий сніг, на решті території без істотних опадів.
На сході, південному сході країни, в Карпатах і на Прикарпатті на дорогах подекуди ожеледиця.
Вітер північно-західний з переходом на північно-східний, 5-10 м/с.
Температура вночі 2-7° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла, на Закарпатті 1-6° тепла; в Карпатах вночі 6-11° морозу, вдень 0-5° морозу.
В Києві в середу без істотних опадів. Вітер північно-західний з переходом на північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 3-5° морозу, вдень близько 0°.
4 лютого в Україні у нічні години переважатимуть невеликі "мінуси": очікується 1-4 градуси морозу.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!